Pohlednice z akcí - 2024/2025

• Podzimní koncert Krumzušbandu

ilustrační foto
    16. 10. 2024 / Synagoga Český Krumlov
    Kouknu na fotky nebo na video
    Podzimní koncert swingového a tanečního orchestru ZUŠ v Českém Krumlově pod vedením Pavla Hlaváče,
    zpěv: Tina Šimečková, Lubor Mrázek,
    večerem provázel Roman Matoušek.

Dechový orchestr na výměnném koncertním zájezdu ve Slovenj Gradci

ilustrační foto
    19. - 21. 9. 2024 / Slovenj Gradec
    Sjednoceni v hudbě:
    O hudební lahůdku se postaralo mladé česko-slovinské spojení Centrum města Slovenj Gradec oblékli do hudby mladí hudebníci dechových orchestrů hudebních škol Slovenj Gradec a Český Krumlov.

Jaká hudební lahůdka se ‚vaří‘, jste mohli slyšet při spojení dechových orchestrů hudebních škol obou partnerských měst v pátek 20. září 2024, kdy Dechový orchestr GŠ Slovenj Gradec pod taktovkou dirigenta Miha Šrimpfa, spojil své síly s Dechovým orchestrem ZUŠ Český Krumlov pod taktovkou Pavla Havlíka.
    Koncert nabídl pestrý program a sjednocená, téměř stočlenná kapela mladých muzikantů vyšla vstříc i těm nejnáročnějším hudebním fajnšmekrům.

Soustředění Dechového orchestru ZUŠ Český Krumlov

26. 8. - 1. 9. 2024 / přímořské letovisko Fiesa (Slovinsko)

Letní taneční tábor

28. 7. - 4. 8. 2024 / Nová Pec

"Nepohádka" letní tábor literárně-dramatického oboru 2024

8. - 12. 7. 2024 / učebna LDO ZUŠ a Český Krumlov
    1. ročník příměstského letního tábora literárně-dramatického oboru pro děti připravila učitelka Mgr. Jana Pejchalová.