Úspěchy našich žáků a pedagogů - 2003/2004

• Národní soutěž ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

Do krajského kola Národní soutěže ZUŠ, které proběhlo 4. března 2004 v ZUŠ Písek se z naší školy probojovalo šest souborů:

Klavírní trio

Jana Pípalová - housle
    Anna Pípalová - violoncello
    Michael Bartoš - klavír
    ze třídy Libuše Drhové získalo 1. místo
    s postupem do ústředního kola

Violoncellový oktet

Anežka Kyselková
    ze třídy Marie Eiblové získalo 1. místo

Dvě violoncella a klavír

Zbyněk Jančúch - violoncello, Petr Švepeš - violoncello, Zuzana Mašková - klavír,
    ze třídy Marie Eiblové a PaedDr. Aleny Švepešové získal 2. místo

Houslové trio

Nikola Vyhlidalová, Eva Nepivodová, Klaudie Kopečná,
    ze třídy Hany Brané získalo 2. místo

Barokní soubor

Michal Pöschl - housle, Marta Talířová - housle,
    Hana Vobrová - viola a Zuzana Cífková - klavír
    ze třídy Hany Brané a Jitky Benešové získalo 2. místo

V krajském kole Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů,

které proběhlo17. března 2004 v ZUŠ Dačice se umístilo

Duo

Andrea Augustinová - příčná flétna
    Tomáš Beran - klavír
    ze třídy Terezie Nollové a získalo 1. místo

"Lentilky jsou nejlepší!!!"

V regionálním kole Celostátní soutěže školních dětských pěveckých sborů, které se konalo 25.3. 2004 v Divadle Fráni Šrámka v Písku soutěžilo v kategorii do 5. třídy šest sborů. LENTILKY pod vedením sbormistra Mgr. Lukáše Holce z českokrumlovské ZUŠ získali to nejvyšší ocenění ZLATÉ PÁSMO.

Zlivská kytara 2004

V pátek 7.5. 2004 se v ZUŠ Zliv konal VIII. ročník soutěžní přehlídky kytarové hry.
    V nejvyšší kategorii sólové hry na kytaru získává 1. místo Jan Petrtyl ze třídy Romana Matouška ZUŠ Český Krumlov.

Taneční soubory ZUŠ Český Krumlov také bodují

Taneční soubor FLASCH ZUŠ Český Krumlov pod vedením Marty Begovičové zazářil na Mistrovství jižních čech v tanečních formacích, které se konalo 3. 4. 2004 v českobudějovické Budvar aréně. V choreografii rekreačního tance získal FLASCH 3. místo a postoupil do Mistrovství čech, které se konalo 2. 5. 2004 v Chomutově a odtud odjíždí soubor s 5. místem do dalšího kola soutěže, Festivalu dětského tance 29. 5. 2004 v Hradci Králové.

Na krajské přehlídce scénického tance

17.4. 2004 v DK Metropol v Českých Budějovicích získal taneční soubor ZUŠ Č. Krumlov cenu za nejlepší pohybovou choreografii s postupem do celostátní přehlídky scénického tance, která se koná 30.5. 2004 v Kutné hoře.

32. výtvarná výstava Lidice 2004

Této mezinárodní dětské výstavy se jako každý rok zúčastnili žáci výtvarného oboru naší školy.
    Pod vedením našich vynikajících pedagogů získala škola medaili za kolekci na které pracovalo 16 žáků:
    Petra Čechová (15 let), Jana Suchá (14 let), Petra Novotná (16 let), Jitka Sahanová (10 let), Julie Kuchařová (9 let), Julie Kamenská (11 let), Michal Tejmar (13 let), Petra Čechová (15 let), Boris Hůlka (14 let), Lenka Šimečková (11 let), Anna Pípalová (12 let), D. Michálková (10 let), M. Pípalová (11 let), Barbora Bayerová (12 let), Adéla Bierbauerová (13 let) a Michaela Kreuzová (12 let).