Úspěchy našich žáků a pedagogů - 2020/2021

Žačka výtvarného oboru ZUŠ Český Krumlov Světlana Pejchalová získala výběrové stipendium Nadace Magdaleny Kožené
náhled náhled
Světlana Pejchalová z výtvarné třídy Mgr. Jany Holcové v průběhu školního roku 2020/2021 úspěšně absolvovala Stipendijní Akademii mentoringu uměleckého vzdělávání MenART.

Jana Holcová napsala...

Klavírní soutěž o Cenu Gustava Mahlera 2021
náhled náhled Lilien Solomonová ze třídy Mgr. Mileny Zuntové zíkala 3. cenu v Klavírní soutěži o Cenu Gustava Mahlera 2021
Výsledková listina
Stránka soutěže
Krajské kolo recitační soutěže 2021
náhledV krajském kole recitační soutěže získala od Jihočeského divadla Anežka Petrášová (1. ročník LDO) účastnický list a Jolana Pejchalová (1. ročník LDO) diplom za výběr a interpretaci textu a vstupenku na otáčivé hlediště.
Děvčatům děkujeme za reprezentaci naší školy a paní učitelce Mgr. Janě Pejchalové za jejich přípravu.
GRATULUJEME!
Krajské kolo celostátní soutěže ve hře na smyčcové nástroje
náhled náhled o cenu společnosti AKORD KVINT - 4. 6. 2021 / koncertní sál ZUŠ Český Krumlov
GRATULUJEME!
Naši žáci přijati na vysoké školy - GRATULUJEME!
Lucie Krejčová Lucie Krejčová, přijata na obor Krajinná architektura na ČVUT Praha a Design na ČVUT Praha
Josefína Holcová Josefína Holcová, přijata na obor Scénografie alternativního a loutkového divadla DAMU Praha
63. ročník Kocianovy houslové soutěže

4. – 8. května 2021, Ústí nad Orlicí

náhled náhledGratulujeme houslistce Madlence Watzko za čestné uznání I. stupně v Kocianově mezinárodní houslové soutěži i jejímu učiteli Bohumilu Novotnému.

Soutěže se zúčastnilo 65 účastníků ze 14 států z celého světa (Rusko, Mongolsko, Německo, USA atd...). V Madlenčině I. kategorii bylo 18 houslistů. Čestné uznání I. stupně je prakticky 4. místo.

Talent jihočeského kraje 2020

žáci z výtvarné třídy Mgr. Jany Holcové ZUŠ Český Krumlov

logo logo logo logo logo Soubor pěti komiksů jejichž tvorba započala na letním výtvarně-sborovém táboře v srpnu 2019. Grafická příprava pokračovala až do zdárného konce v listopadu 2020.
Grafická úprava MgA. Sandra Čechová.
Blahopřejeme našim čerstvě přijatým žákům na umělecké školy!
Ludmila ŠvancárováLudmila Švancárová (housle)
ze třídy MgA. Jiřího Kubečka,
Konzervatoř České Budějovice
Barbora Štefková Barbora Štefková (zpěv)