O studiu > Přijímací talentové zkoušky

Přijímací talentové zkoušky pro školní rok 2022/2023
Plakát 1 Plakát 2 Vážení rodiče,
přijímací talentové zkoušky pro školní rok 2022/2023 do všech oborů jsou za námi.Že jste je nestihli? Nezoufejte!
Na začátku září 2022 budou vyhlášeny doplňující přijímací talentové zkoušky a pokud nyní vyplníte přihlášku a následně ověříte svůj e-mail, budeme vás o přesném termínu zkoušek informovat.

Přihláška ke studiu

FLAUTUŠKY
Plakát 1

Vážení rodiče,
ve školním roce 2022/2023 otevíráme novou flétnovou školičku "FLAUTUŠKY" pro děti od 5 - 6 let.
Pokud máte doma talentovaného předškoláka stačí vyplnit přihlášku.

Co vás u zkoušek čeká a na jaké nástroje se můžete u nás učit hrát?

Hudební obor

Zazpívat 1-2 libovolné písně, zopakovat vytleskáním jednoduchý rytmus.

V hudebním oboru nabízíme výuku v těchto studijních zaměřeních:

přípravné studium hudebního oboru (pro děti předškolního věku či žáky 1. tříd ZŠ), hra na klavír, akordeon, housle, violu, violoncello, kontrabas, zobcové flétny, příčnou flétnu, hoboj, fagot, klarinet, saxofon, trubku, lesní roh, myslivecké troubení na lesnici, pozoun, baskřídlovku, tubu, kytaru, basovou kytaru, bicí nástroje, sólový a sborový zpěv a k nim náležející předměty podle učebního plánu konkrétního studijního zaměření viz ŠVP.

Pojďte zkusit hrát na tyto nástroje:

tuba, kontrabas, fagot, baskřídlovka, pozoun, lesní roh, klarinet - zapůjčíme!!!
Přejít na stránku: Hudební obor - individuální studium

Výtvarný obor

Nakreslit jednoduchý obrázek na zadané téma.

Přejít na stránku: Výtvarný obor

Taneční obor

Tleskání a tanec do rytmu určité skladby.

Přejít na stránku: Taneční obor

Literárně-dramatický obor

Zarecitovat krátkou jednoduchou báseň (předvést krátkou scénku).

Hledáme kluky a holky, kteří by chtěli nahlédnout za oponu do světa divadla a vyzkoušet si hereckou práci. Společně si budeme hrát, rozvíjet fantazii, učit se správné jevištní mluvě, pohybu a soustředění.

Přejít na stránku: Literárně dramatický obor